NEMOVITOSTI

Nemovitosti

Společnost ALSIMA a.s. nabízí k dlouhodobému pronájmu byty a nebytové prostory v atraktivních lokalitách na Praze 6 a na Praze 5. V případě zájmu o pronájem nás prosím kontaktujte.

Rezidence Na Petynce, Břevnov, Praha 6

Moderní novostavba v oblíbené rezidenční lokalitě na Břevnově nabízí k pronájmu 16 bytů a 2 nebytové prostory. V domě je k dispozici parkování v moderních parkovacích zakladačích značky Wöhr. Byty v nejvyšších patrech nabízejí krásné výhledy na celý Břevnov i na Pražský hrad.

Bytový dům Heleny Malířové, Břevnov, Praha 6

Bytový dům po kompletní rekonstrukci v původní klidné zástavbě Břevnova nabízí 11 bytů a 1 nebytový prostor. Dům má vlastní zahrádku ve vnitrobloku, kterou mohou nájemníci využívat.

Bytový dům Podbělohorská, Smíchov, Praha 5

Menší bytový dům se nachází v docházkové vzdálenosti od populárního volnočasového areálu Ladronka. Nabízí pět prostorných moderně vybavených bytů, ze kterých je krásný výhled do okolí. Parkovací stání v domě.

Mezonetový byt 5kk Evropská, Dejvice, Praha 6

Luxusní mezonetový byt 5kk v atraktivní lokalitě Dejvice nabízí perfektní dopravní dostupnost a občanskou vybavenost. Byt pronajímáme již zařízený a díky tomu je oblíbený mezi expaty. V domě je výtah.

Řadový dům U Ladronky, Břevnov, Praha 6

Dům je umístěn v klidné vilové zástavbě na Břevnově u parku Ladronka s krásný výhledem na Břevnovský klášter. Dům je po kompletní rekonstrukci a nabízí komfortní bydlení s vlastní zahradou.

Vila dům Rozýnova, Břevnov, Praha 6

Dům je situován v klidné vilové zástavbě u parku Ladronka. Disponuje třemi prostornými bytovými jednotkami. V domě jsou garáže a pro pohodlí nájemníků také výtah.

Bytové a nebytové prostory Věštínská, Radotín, Praha 5

Dva byty a tři nebytové prostory se nacházejí v centru Radotína v docházkové vzdálenosti vlakového nádraží.  

Komerční areál Výpadová Radotín, Praha 5

Areál sestává ze skladovací dvoupodlažní haly, venkovní volné plochy, kanceláří, prodejny a sociálního zázemí. Nabízí skvělou dopravní dostupnost – nachází se u hlavní silnice a kousek od dálnice D4.