SLUŽBY

DEVELOPERSKÁ ČINNOST

Od konce devadesátých let realizujeme developerské projekty v oblasti bytové a nebytové výstavby a dále se věnujeme rekonstrukcím bytových objektů. Působíme v oblíbených rezidenčních lokalitách na Praze 6 a na Praze 5. Naše nemovitosti jsou navrženy ve spolupráci s renomovanými architekty v moderním nadčasovém designu, který nabízí našim klientům nejvyšší komfort při jejich bydlení či podnikání.

PRONÁJEM A SPRÁVA NEMOVITOSTÍ

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu naše bytové a komerční nemovitosti a staráme se o jejich následnou správu včetně výběru vhodného nájemce. Pro bezproblémový chod nemovitostí zajistíme administrativní servis, ekonomické služby, správu účetnictví a daní, technickoprovozní servis, úklid a údržbové práce. O naše nájemníky se staráme s maximální péčí a zakládáme si na férovém a vstřícném jednání. Nájemníkům pomůžeme vytvořit si skutečný domov a ideální místo pro podnikání.

REALITNÍ ČINNOST

Díky našemu dlouholetému působení na trhu realit jsme Vám schopni poradit při výběru té nejvhodnější nemovitosti pro Vaše bydlení a podnikání. Zajistíme prodej či pronájem nemovitosti včetně právního a technického poradenství.