SLUŽBY

DEVELOPERSKÁ ČINNOST

Od konce devadesátých let realizujeme developerské projekty v oblasti bytové a nebytové výstavby a dále se věnujeme rekonstrukcím bytových objektů. Působíme v oblíbených rezidenčních lokalitách na Praze 6 a na Praze 5. Naše nemovitosti jsou navrženy ve spolupráci s renomovanými architekty v moderním nadčasovém designu, který nabízí našim klientům nejvyšší komfort při jejich bydlení či podnikání.

PRONÁJEM A SPRÁVA NEMOVITOSTÍ

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu naše bytové a komerční nemovitosti a staráme se o jejich následnou správu včetně výběru vhodného nájemce. Pro bezproblémový chod nemovitostí zajistíme administrativní servis, ekonomické služby, správu účetnictví a daní, technickoprovozní servis, úklid a údržbové práce. O naše nájemníky se staráme s maximální péčí a zakládáme si na férovém a vstřícném jednání. Nájemníkům pomůžeme vytvořit si skutečný domov a ideální místo pro podnikání.

REALITNÍ ČINNOST

Naše partnerská společnost Mramorka s.r.o. poskytuje komplexní realitní služby. Na trhu působí již více než 20 let a specializuje se na zprostředkování prodeje a pronájmu nemovitostí. Klientům nabízí zprostředkování uzavření smlouvy se zájemcem, právní a technické poradenství, tržní odhad ceny, marketingové služby či pomoc s hypotékou.